>>> Cóż piękniejszego nad niebo, które otacza wszystko, co piękne?. <<<
Zaproszenie na Koncert
Wpisany przez AKA   
wtorek, 07 marca 2017 18:42

 koncert-plakat 01

Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski w II Liceum Ogólnokształacącym im. A. Mickiewicza w Raciborzu mają zaszczyt zaprosić na KONCERT w wykonaniu uczniów Naszego Liceum. Koncert odbędzie się 10 marca br. o godz. 17.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu (sala konferencyjna). Podczas imprezy zapraszamy wszystkich gości na słodki poczęstunek w minikawiarence przygotowany przez rodziców oraz uczniów.


  Celem imprezy, poza oczywistymi korzyściami wynikającymi z możliwości wysłuchania piosenek w interpretacji Naszej utalentowanej młodzieży, jest również pozyskanie funduszy na działalność Rady Rodziców realizowaną w Naszej Szkole. W związku z tym, prosimy wszystkich o zakup CEGIEŁEK dostępnych przed koncertem. CEGIEŁKI będą o wartości 10 złotych, zachęcamy jednak do przekazywania wszelkich kwot wielokrotnych :).
 Serdecznie zapraszamy.

    Z pozdrowieniami
Przewodnicząca Rady Rodziców
II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu

Magdalena Potaczek

koncert-plakat 02

 

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter
II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©