>>> Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać. <<<
Grono pedagogiczne 2004/2005
Wpisany przez MaR   
wtorek, 22 marca 2005 13:26

Dyrektor szkoły: mgr Leszek Wyrzykowski
Wicedyrektor szkoły: mgr Paweł Pietrzyk


Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:

  1. mgr Herbert Dengel - język polski, doradca metodyczny
  2. mgr Danuta Kluger - język polski, opiekun Samorządu Uczniowskiego
  3. mgr Joanna Malinowska -język polski, bibliotekarka szkolna
  4. mgr Maciej Malinowski - język polski, WOK
  5. mgr Krystyna Sordyl - język polski, język rosyjski
  6. mgr Joanna Szpila - język polski
  7. mgr Kornelia Herud - język angielski
  8. mgr Aleksandra Kędzierska - język angielski
  9. mgr Karina Komor - język angielski
  10. mgr Jolanta Nowak - język angielski
  11. mgr Alicja Wróbel - język angielski
  12. mgr Irena Krawczyk - język niemiecki
  13. mgr Anna Maurer - język niemiecki
  14. mgr Małgorzata Rybka - język rosyjski, pedagog szkolny
  15. mgr Maria Gołąb - język francuski
  16. mgr Joanna Zimerman - język hiszpański
  17. mgr Brygida Janas - matematyka
  18. mgr Michalina Łąpieś - matematyka, informatyka
  19. mgr Marek Ryś - matematyka, informatyka, administrator pracowni komputerowej
  20. mgr Alina Lach - Kapuśniak - historia
  21. mgr Leszek Wyrzykowski - historia, dyrektor szkoły
  22. mgr Bogumiła Bąk - biologia
  23. mgr Elżbieta Kilijan - biologia
  24. mgr Jolanta Żurek - geografia, doradca metodyczny
  25. mgr Danuta Pazurek - fizyka
  26. mgr Irena Paniczyk-Zwierz - fizyka, informatyka
  27. mgr Ewa Markowiak - chemia
  28. mgr Paweł Pietrzyk - PO, zastępca dyrektora szkoły
  29. mgr Aleksander Grzeszek - WF
  30. mgr Wojciech Maksymczak - WF
  31. mgr Ewa Stępień - WF
  32. ks. mgr Marcin Cytrycki - katecheza
  33. ks. mgr Janusz Rył - katecheza


Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin

  1. mgr Dorota Panek - język polski
  2. mgr Ewelina Jarosz - język niemiecki
  3. mgr Beata Osowiecka - język francuski
  4. mgr Adam Krawczyk - język łaciński
  5. dr Włodzimierz Maciaszek - historia
  6. mgr Radosław Niklewicz - historia
  7. mgr Sylwia Patała - matematyka
  8. mgr Anna Szczęsna - matematyka
  9. mgr Kazimierz Dorożyński - matematyka
  10. mgr Irena Ciszek - biologia
  11. mgr Jerzy Adamski - geografia
  12. mgr Janusz Pociecha - geografia
  13. mgr Andrzej Mercik - fizyka
  14. mgr Aleksandra Stach - chemia
  15. mgr Krystyna Stoczek - podstawy przedsiębiorczości
  16. mgr Anna Szymanek - podstawy przedsiębiorczości
  17. mgr Iwona Knura - biblioteka
  18. mgr Kazimierz Stępień - WF
  19. dr Dorota Frączek - katecheza
 

Brązowa Szkoła 2018

brazowe liceum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Raciborzu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Wychowawcy klas

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

BZWBK SANTANDER logo

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat Raciborski



Racibórz



Nasz Racibórz



Racibórz



Nowiny Raciborskie



Niezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©