>>> Bezmyślność zabija.Innych. <<<
Grono pedagogiczne 2006/2007
Wpisany przez MaR   
środa, 11 października 2006 14:06
Dyrektor szkoły: mgr Leszek Wyrzykowski
Wicedyrektor szkoły: mgr Paweł Pietrzyk
Wicedyrektor szkoły: mgr Marek Ryś


Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:

  1. mgr Herbert Dengel - język polski, doradca metodyczny
  2. mgr Danuta Kluger - język polski, opiekun Samorządu Uczniowskiego
  3. mgr Joanna Malinowska -język polski, bibliotekarka szkolna
  4. mgr Maciej Malinowski - język polski, WOK
  5. mgr Krystyna Sordyl - język polski, język rosyjski
  6. mgr Dorota Zajda Panek- język polski
  7. mgr Kornelia Herud - język angielski
  8. mgr Aleksandra Kędzierska - język angielski
  9. mgr Karina Komor - język angielski
  10. mgr Jolanta Nowak - język angielski
  11. mgr Alicja Wróbel - język angielski
  12. mgr Irena Krawczyk - język niemiecki
  13. mgr Anna Maurer - język niemiecki
  14. mgr Judyta Bortel - język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości
  15. mgr Maria Gołąb - język francuski
  16. mgr Joanna Opiela - język angielski, język hiszpański
  17. mgr Michalina Łąpieś - matematyka, technologia informacyjna
  18. mgr Sylwia Patała - matematyka
  19. mgr Marek Ryś - matematyka, informatyka, administrator pracowni komputerowej
  20. mgr Alina Lach - Kapuśniak - historia
  21. dr Włodzimierz Maciaszek - historia, wiedza o społeczeństwie
  22. mgr Leszek Wyrzykowski - historia, dyrektor szkoły
  23. mgr Bogumiła Bąk - biologia
  24. mgr Elżbieta Kilijan - biologia
  25. mgr Janusz Pociecha - geografia, podstawy przedsiębiorczości
  26. mgr Jolanta Żurek - geografia, doradca metodyczny
  27. mgr Danuta Pazurek - fizyka
  28. mgr Irena Paniczyk-Zwierz - fizyka, informatyka, technologia informacyjna
  29. mgr Ewa Markowiak - chemia
  30. mgr Mariusz Wróbel - informatyka, technologia informacyjna
  31. mgr Paweł Pietrzyk - PO, zastępca dyrektora szkoły
  32. mgr Aleksander Grzeszek - WF
  33. mgr Wojciech Maksymczak - WF
  34. mgr Ewa Stępień - WF
  35. mgr Aleksandra Gorki - WF
  36. mgr Wojciech Zippel - pedagog szkolny
  37. ks. mgr Marcin Cytrycki - katecheza

Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin

  1. mgr Joanna Szpila - język polski
  2. mgr Elżbieta Wojdała - język angielski
  3. mgr Beata Osowiecka - język francuski, język angielski
  4. mgr Justyna Cyran - język francuski
  5. mgr Małgorzata Rybka - język rosyjski
  6. mgr Adam Krawczyk - język łaciński
  7. mgr Zofia Marcol - język hiszpański
  8. mgr Brygida Janas - matematyka
  9. mgr Bogusława Chlebus - matamatyka
  10. mgr Ewa Kucza - matematyka
  11. mgr Agnieszka Ludwiczak - informatyka, technologia informacyjna
  12. mgr Aleksandra Pochwała - chemia
  13. mgr Aleksandra Stach - chemia
  14. mgr Anna Bluk - chemia
  15. mgr Krystyna Stoczek - podstawy przedsiębiorczości
  16. mgr Anna Palczewska - historia
  17. mgr Zdzisław Fronczak - przysposobienie obronne
  18. dr Dorota Frączek - katecheza
  19. ks. mgr Wojciech Janus - katecheza
  20. ks.mgr Adam Rogalski - katecheza
  21. mgr Weronika Musioł - katecheza
 

Brązowa Szkoła 2018

brazowe liceum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Raciborzu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Wychowawcy klas

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

BZWBK SANTANDER logo

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat Raciborski



Racibórz



Nasz Racibórz



Racibórz



Nowiny Raciborskie



Niezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©