>>> Nigdy nie wiemy, co jest, a co nie jest twórczością. <<<
Grono pedagogiczne 2020/2021
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 04 listopada 2018 10:01
p.o. Dyrektora szkoły: mgr Maciej Malinowski
Wicedyrektor szkoły: mgr Krzysztof Chrupajło

Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:
  1. mgr Agnieszka Dziki - język polski
  2. mgr Joanna Malinowska - język polski
  3. mgr Maciej Malinowski - język polski
  4. mgr Dorota Zajda Panek- język polski
  5. dr Monika Janowska - język polski
  6. mgr Regina Hanslik - bibliotekarka szkolna
  7. mgr Karina Dziedzic - język angielski
  8. mgr Urszula Dyczkowska - język angielski
  9. mgr Anna Golli - język angielski, język hiszpański
  10. mgr Agnieszka Michalczyk - język angielski
  11. mgr Katarzyna Ochwat-Tomaszewska - język angielski, język hiszpański
  12. mgr Alicja Wróbel - język angielski
  13. mgr Anita Kiderys - język hiszpański, język angielski
  14. mgr Irena Krawczyk - język niemiecki, język rosyjski
  15. mgr Judyta Bortel - język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
  16. mgr Joanna Opiela - język angielski, język hiszpański
  17. mgr Beata Osowiecka - język francuski, język angielski
  18. mgr Michalina Bogusz - matematyka
  19. mgr Sylwia Patała - matematyka
  20. mgr Marek Ryś - matematyka, 
  21. mgr Krzysztof Chrupajło - matematyka
  22. mgr Marek Krybus - matematyja, fizyka
  23. mgr Alina Lach - Kapuśniak - historia, historia i społeczeństwo
  24. mgr Ewa Kieś - Lesik - historia, historia i społeczeństwo
  25. dr Włodzimierz Maciaszek - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  26. mgr Robert Kuśmierczuk - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  27. mgr Bogumiła Bąk - biologia, przyroda
  28. mgr Elżbieta Kilijan - biologia, przyroda
  29. mgr Krzysztof Kostka - fizyka, informatyka, opiekun SU,
  30. mgr Janusz Pociecha - geografia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda
  31. mgr Aleksandra Pochwała - chemia, przyroda
  32. mgr Mariusz Wróbel - informatyka, ed. dla bezp.
  33. mgr Henryk Sapała - informatyka
  34. mgr Wojciech Maksymczak - wf
  35. mgr Aleksandra Gorki - wf
  36. mgr Beata Mularska - wf
  37. mgr Małgorzata Przybyła - wf
  38. mgr Ewa Witkowska - pedagog szkolny

Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin
  1. mgr Halina Marcol - chemia
  2. mgr Dariusz Rudzki - geografia
  3. mgr Arkadiusz Gałeczka - informatyka
  4. dr Ilona Gembalczyk - biologia
  5. mgr ks. Artur Juzwa - religia
  6. mgr ks. Łukasz Michalik - religia
  7. mgr ks. Marcin Kleszyk - religia
  8. mgr Justyna Wydra - matematyka
  9. mgr Sylwia Smandek - matematyka
  10. mgr Małgorzata Trojańska - matematyka
  11. mgr Jolanta Otlik - chemia
  12. mgr Ewa Nizo - biologia
  13. mgr Sylwia Nowakowska - jezyk angielski
 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza w Raciborzu jest
wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Wychowawcy klas

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 19-20

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat Raciborski



Racibórz



Nasz Racibórz



Racibórz



Nowiny Raciborskie



Niezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©