>>> Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość jeśli jest służbą. <<<
Flaga Hiszpani

 

Harmonogram VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej
Wpisany przez AKA   
piątek, 30 marca 2018 22:31

klub hiszpOpiekunowie osób śpiewających z podkładem, proszeni są o obowiązkowe przesłanie go drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , do dnia 4 kwietnia do godziny 18:00. Jeśli organizator nie otrzyma podkładu, uczestnik nie będzie mógł wystąpić w konkursie.

Harmonogram VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojęzycznej

8:30 próba dźwięku dla pierwszych 15 osób

9:00 rozpoczęcie przesłuchań

1. Wiktoria Koza, Seweryn Cieśla, Adam Bogdała, Arkadiusz Fatyga, Miłosz Nowak (4:00) – Bytom
2. Zespół „Edama” (Martyna Brajdszedel, Emilia Kawalec, Alicja Fulneczek, Anna Roczek, Dorota Zielińska (4:00) – Racibórz
3. Elżbieta Bartoszewska (2:40) – Racibórz
4. Karolina Kubala, Dominik Depta (4:10) – Racibórz
5. Magdalena Zając (3:25) – Racibórz
6. Malwina Kopciuch (2:36) – Racibórz
7. Julia Różycka  – Racibórz
8. Irina Gadachik (3:00) – Racibórz
9. Kajetan Płachciak, Kamil Kustos (5:00) – Racibórz
10. Daria Pichali (3:10)– Kuźnia Raciborska
11. Klaudia Krakowiecka (4:00) – Wodzisław Śl.
12. Anna Dembowy (3:00) – Wodzisław Śl.
13. Julia Stacha (2:30) – Wodzisław Śl.
14. Barbara Skora, Wojciech Carton-Wrębel (3:10) – Gliwice
15. Wojciech Carton-Wrębel (1:40) – Gliwice
16. Aleksandra Świtacz (4:00) – Żory
17. Łukasz Sowa, Anna Furgał (4:00) – Jastrzębie-Zdrój
18. Filip Rentfleisz (3:00) – Jastrzębie-Zdrój
19. Wioleta Guzy, Jakub Wujek (3:00) – Bytom
20. Emilia Kąkol  (4:19) – Bytom
21. Edyta Skupińska (5:00) – Rybnik
22. Grzegorz Kubicki (4:14) – Czerwionka-Leszczyny
23. Magdalena Hysa (4:11) – Czerwionka-Leszczyny
24. Julia Roter, Marzena Tarlińska (3:30) – Strzelce Opolskie
25. Martyna Tomas, Weronika Wołowczyk (4:00) - Chorzów
26. Natalia Siekierka (2:50)– Katowice
27. Martina Pulimeno, Grace Estep, Nadia Rogóz, Silvia Memeo (4:00)– Katowice
28. Wiktor Andrysiak (3:51) – Katowice
29. Marta Sawicka (5:00) – Opole
30. Hanna Szostak (4:20) – Opole
31. Julia Röhrich (3:30) – Opole
32. Wiktoria Grudniok (4:30) – Opole
33. Dominika Ryszka, Aleksandra Jochemczyk (3:30) – Mysłowice
34. Emilia Szary, K. Warzecha, J. Adamiuk, A. Niechciał, A. Twaróg, J. Kawa, B. Prędki, K. Czarnik, W.  Górska (4:12) - Mysłowice
35. Sara Szymiec, Adam Duszyl  (3:20) – Będzin
36. Iga Pokorny (3:22) – Będzin
37. Kinga Wójcik (3:11) – Sosnowiec
38. Katarzyna Mielowska (4:00) - Sosnowiec
39. Adrianna Sroka-Kaika (3:30) – Sosnowiec
40. Weronika Kijowska, Nikola Bil (3:30) – Sosnowiec
41. Weronika Szkutnik (3:30) – Sosnowiec
42. Natalia Zygała (4:00) – Dąbrowa Górnicza
43. Andrea Cabrera-Blanco (3:00) – Cieszyn
44. Julia Banot (4:00) – Cieszyn
45. Matylda Forszpaniak (3:32) – Cieszyn
46. Zuzanna Buzderewicz (3:00) – Bielsko-Biała
47. Weronika Konieczna (3:05) – Bielsko-Biała
48. Wiktoria Pucka (5:00) – Bielsko-Biała
49. Zuzanna d’Obyrn (3:00) - Kraków
50. Paulina Żegota (4:00) – Wrocław
51. Magdalena Dudek, Karol Knapiński (3:00) – Wrocław
52. Kalina Raus (4:00) – Wrocław
53. Karolina Bracichowicz (3:32) – Wrocław
54. Hanna Janus (3:49) – Wrocław
55. Joanna Mazurek, Alicja Jakimko (3:44) – Wrocław
56. Maja Banyś (4:17) - Wrocław
57. Malina Kąkol (3:30) – Podkowa Leśna
58. Zuzanna Gołębiowska (3:50) – Wiskitki
59. Magdalena Żuromska (4:20) – Warszawa
60. Anna Paluch (3:20) – Warszawa
61. Natalia Choińska (4:00) – Warszawa
62. Wiktoria Saracyn (3:40) – Warszawa
63. Sabina Mustajewa  (3:45) – Warszawa
64. Jakub Rajman (3:15) – Poznań
65. Anna Gołębiowska (5:00) – Poznań
66. Arkadiusz Płonczyński (3:08) – Poznań
67. Klaudia Stelmasiak (3:05) – Poznań
68. Adam Rakowski (3:30) - Poznań
69. Julia Mielnik (4:50) – Racibórz
70. Justyna Bulenda (4:10) - Racibórz

 

Brązowa Szkoła 2018

brazowe liceum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Raciborzu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Patroni konkursu

 

 

Hiszpańska ambasada



Powiat raciborski



Powiat raciborski



UŚ Wydział Filologiczny



Nasz Racibórz



Radio Vanessa FM



Raciborek

 

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

BZWBK SANTANDER logo

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter
II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©