>>> Kłótnie kochanków umacniają ich miłość. <<<

2 lo logo

Informacje dla kandydatów 

do II Liceum Ogólnokształcącego,

które były omawiane na spotkaniu 9 maja br.

 

Szczegółowe informacje oraz prezentacja (spotkanie 9 maja 2019 r.)


Brawa dla Ani i Jakuba
Wpisany przez AKA   
wtorek, 18 grudnia 2018 16:06

2 lo logoW piątek 14 grudnia 2018 roku odbył się okręgowy etap V Olimpiady Wiedzy o Mediach. Naszą szkołę na kolejnym etapie dziennikarskich potyczek reprezentowało dwoje uczniów: Anna Wieczorek i Jakub Kowalczyk – uczniowie klasy IIIa. Ze względu na trwający w Katowicach Szczyt klimatyczny uczestnicy olimpiady zostali zaproszeni przez Małopolski Komitet Okręgowy i w Krakowie w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ  przystąpili do wykonywania testu. Ostatecznie gród Kraka pozostanie pozytywnym tłem zmagań intelektualnych dla naszych uczniów. Po sprawdzeniu zadań okazało się, że Ania znalazła się na pierwszym miejscu ex aequo Jakub natomiast zajął dziesiątą lokatę również ex aequo.

  Niestety regulamin nie przewiduje kategorii ex aequo i dlatego obecność Jakuba w etapie centralnym nie została potwierdzona. Etap centralny Olimpiady Wiedzy o Mediach odbędzie się w Warszawie 15-16 marca 2019.
Monika Janowska

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza w Raciborzu jest
wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 19-20

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny RaciborskieNiezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©