>>> Szlachta wkłada jedwabie by nurzać się w błocie. <<<
Kwalifikacje do finału Międzynarodowej Olimpiady z J. Angielskiego
Wpisany przez MM   
poniedziałek, 25 marca 2019 22:44

m oja 19 01

Miło nam poinformować, że 10 naszych uczniów zostało zaproszonych do II etapu XV Międzynarodowej Olimpiady z Języka Angielskiego, który miał miejsce 16 marca w Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej w Bielsku Białej. Przyszło im konkurować z 65 innymi uczestnikami z całej Polski i zza granicy. Nasi uczniowie wyróżnieni udziałem w II etapie to: Ewa Adamaszek (kl. 2b, op. A. Kędzierska), , Fabian Pasierb ( kl. 2m, op. A. Wróbel), z kl. 2a Katarzyna Zięba i Krzysztof Żerebecki (op. J. Nowak) oraz z klas trzecich: 3a Adam Dobrzański, Mateusz Grabowski i Robert Koziarski (op. J. Opiela), 3f Jakub Skalski ( op. A Wróbel) i 3p Agnieszka Bulenda i Agata Procek (op. K. Dziedzic i J. Nowak).


Po sprawdzeniu testu wyłoniono tych, którzy pokażą swoje umiejętności lingwistyczno-językowe oraz z wiedzy o krajach anglojęzycznych 13 kwietnia w Bielsku Białej w etapie III finałowym. Tym razem jest to pięcioro z naszych uczniów : Ewa Adamaszek, Agnieszka Bulenda, Agata Procek, Adam Dobrzański i Robert Koziarski. Serdecznie gratulujemy!

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza w Raciborzu jest
wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce
sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2019
i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 19-20

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny RaciborskieNiezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©