>>> Bezmyślność zabija.Innych. <<<
Grono pedagogiczne 2016/2017
Wpisany przez MaR   
sobota, 24 września 2016 10:28
p. o. Dyrektora szkoły: mgr Marek Ryś
Wicedyrektor szkoły: mgr Maciej Malinowski

 


Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin:
  1. mgr Joanna Malinowska -język polski, bibliotekarka szkolna
  2. mgr Maciej Malinowski - język polski, zajęcia artystyczne, opiekun SU, wicedyrektor szkoły
  3. mgr Dorota Zajda Panek- język polski
  4. dr Monika Janowska - język polski
  5. mgr Aleksandra Kędzierska - język angielski
  6. mgr Karina Dziedzic - język angielski
  7. mgr Jolanta Nowak - język angielski
  8. mgr Alicja Wróbel - język angielski
  9. mgr Irena Krawczyk - język niemiecki, język rosyjski
  10. mgr Judyta Bortel - język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, ekonomia w praktyce
  11. mgr Joanna Opiela - język angielski, język hiszpański
  12. mgr Beata Osowiecka - język francuski, język angielski
  13. mgr Bogusława Chlebus - matematyka
  14. mgr Michalina Bogusz - matematyka
  15. mgr Sylwia Patała - matematyka
  16. mgr Marek Ryś - matematyka, p. o. dyrektora szkoły
  17. mgr Alina Lach - Kapuśniak - historia, historia i społeczeństwo
  18. dr Włodzimierz Maciaszek - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  19. mgr Robert Kuśmierczuk - historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
  20. mgr Bogumiła Bąk - biologia, przyroda
  21. mgr Elżbieta Kilijan - biologia, przyroda
  22. mgr Janusz Pociecha - geografia, podstawy przedsiębiorczości, przyroda
  23. mgr Irena Paniczyk-Zwierz - fizyka, przyroda
  24. mgr Aleksandra Pochwała - chemia, przyroda
  25. mgr Mariusz Wróbel - informatyka, ed. dla bezp., historia i społeczeństwo
  26. mgr Wojciech Maksymczak - wf
  27. mgr Ewa Stępień - wf
  28. mgr Aleksandra Gorki - wf
  29. mgr Beata Mularska - wf
  30. mgr Ewa Witkowska - pedagog szkolny

Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin
  1. mgr Izabela Rumpel - język polski
  2. mgr Anna Płonka - wok
  3. mgr Anna Maurer - język niemiecki
  4. mgr Urszula Dyczkowska - język angielski
  5. mgr Anita Kiderys - język hiszpański
  6. mgr Ewa Klimaszewska - język angielski
  7. mgr Krzysztof Chrupajło - matematyka
  8. mgr Grażyna Lompart - chemia
  9. mgr Beata Stanik - chemia
  10. mgr Dariusz Rudzki - geografia
  11. mgr Anna Nowak-Malcherek - informatyka
  12. ks. mgr Tomasz Fortalski - religia
  13. ks. mgr Łukasz Szablicki - religia
  14. mgr Mirosława Piasek - religia
  15. mgr Karina Pleszka - zajęcia rewalidacyjne
  16. mgr Elżbieta Janiczko - zajęcia rewalidacyjne
  17. mgr Joanna Burszyk - zajęcia rewalidacyjne
 

Brązowa Szkoła 2018

brazowe liceum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Raciborzu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Wychowawcy klas

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

BZWBK SANTANDER logo

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat Raciborski



Racibórz



Nasz Racibórz



Racibórz



Nowiny Raciborskie



Niezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©