>>> Bezmyślność zabija.Innych. <<<
Finał „Szlachetnej Paczki”
Wpisany przez AKA   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 19:54

szlachetna paczka mPo raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w akcji: „Szlachetna Paczka”. W dniach od 20 listopada do 7 grudnia 2017r. w naszej szkole zbieraliśmy dary na rzecz Rodziny, którą objęliśmy pomocą.  W wyniku przeprowadzonej zbiórki udało nam się zrealizować wszystkie potrzeby rodziny, a dzięki pomocy raciborskich firm pojawiło się kilka dodatkowych niespodzianek.

W sobotę 9 grudnia 2017r.  odbył się Finał Szlachetnej Paczki koordynowany przez Panie Ewę Witkowską i Beatę Osowiecką. Dzięki pomocy księdza proboszcza parafii NSPJ w Raciborzu, wicedyrektora p. Macieja Malinowskiego i ucznia kl. IIm Macieja Kobylańskiego dostarczyliśmy paczki do magazynu w SP nr 15 w Raciborzu.
W niedzielę 10.12.2017r. paczki zostały przekazane rodzinie przez wolontariuszy „Szlachetnej Paczki”. Pani Iwona i jej córka były przeszczęśliwe, pojawiły się łzy wzruszenia i radości.
W imieniu swoim i rodziny chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom za dary,  zaangażowanie, pyszne ciasta na szkolny kiermasz słodyczy. Dodatkowo dziękujemy firmą: MAX Elektro przy ul. Opawskiej, Zakładowi Fryzjerskiemu „Olimp”, sklepowi „Czarny Kot”, Aptece Pod Różami, za dodatkowe dary - ekstra bonusy do zakupów.
Ogromne podziękowanie przesyłamy także anonimowemu darczyńcy z Niemiec, który zakupił 2 tony węgla,  dzieki czemu święta będą mogły być ciepłe i radosne.
Pomagajmy bo warto!
Z podziękowaniami,
Beata Osowiecka i Ewa Witkowska
zdjęcia fb >>>>

 

Brązowa Szkoła 2018

brazowe liceum 2018

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Raciborzu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów
i Techników PERSPEKTYWY 2018
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

e-mail

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

BZWBK SANTANDER logo

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny RaciborskieNiezależny Portal Raciborski

 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©