Międzyklasowy Turniej w Piłkę Siatkową
Wpisany przez AKA
wtorek, 11 grudnia 2018 20:07

puchar dyr 18 2

Po dwóch miesiącach rozgrywek mamy zwycięzcę Międzyklasowego Turnieju w Piłkę Siatkową o Puchar Dyrektora Szkoły II LO. W tym roku szkolnym do udziału w zawodach zgłosiło się dziewięć drużyn z klas I-III, po rozgrywkach w grupach do ścisłego finału dostały się trzy drużyny z kl.: II m, III a, III f.

Więcej…

IV miejsce w województwie
czwartek, 06 grudnia 2018 19:23

badminton 18 03

Dzisiaj 6 grudnia w Bieruniu miał miejsce finał Licealiady województwa śląskiego w badmintonie dziewcząt, w którym Wioletta Franiczek z klasy I a i Nikola Porwoł z klasy I m zakończyły turniej na wysokim czwartym miejscu.W zawodach wzięły udział drużyny z Bierunia, Lublińca, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Zabrza i Rydułtów. Mecze finałowe rozgrywane były na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej cieszy 4 miejsce, które po ciężkiej i wyczerpującej grze wywalczyły nasze dziewczyny. Serdeczne gratulacje za wspaniałe widowisko sportowe.
Aleksandra Gorki

Więcej…

Wioletta i Nikola wygrały półfinał wojewódzki
piątek, 23 listopada 2018 19:15

Wioletta Nikola 18 01

Dzisiaj 23 listopada na hali SP w Lubomii miał miejsce półfinał wojewódzki Licealiady w Badmintonie dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły Wioletta Franiczek i Nikola Porwoł wygrały zawody, zwyciężając z drużynami z Rydułtów i Rybnika.

Więcej…

I miejsce w badmintonie dziewcząt
piątek, 16 listopada 2018 23:25

badminton dz 18 01

Dnia 15 listopada br. na Arenie Rafako odbył się miejski finał w drużynowym badmintonie dziewcząt Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Po zaciętej i emocjonującej walce zawodniczki naszej szkoły zajęły miejsce na pierwszym stopniu podium i tym samym wywalczyły sobie awans do półfinału wojewódzkiego. Naszą szkołę reprezentowały: Wioletta Franiczek , Nikola Porwoł i Paulina Kubek. Serdeczne gratulacje i podziękowania za włożony wysiłek dla naszych dziewcząt!

II miejsce piłkarzy
czwartek, 18 października 2018 19:09

pilka n

Drużyna męska piłki nożnej z naszego liceum zajęła II miejsce w ramach LICEALIADY. Mecze odbyły się w dniach 10 i 11 pażdziernika br. w CKZiU nr 1 w Raciborzu. Nasi reprezentanci bez straty gola dotarli do finału, pokonując po drodze I LO, oraz dwukrotnie CKZiU nr 1. W finale, po bardzo dobrym spotkaniu, ulegli "Mechanikowi" 1-2. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…

III miejsce piłkarek
poniedziałek, 15 października 2018 18:15

pilka nW dniach 8 i 15 października 2018 roku rozegrane zostały zawody w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta grając o wejście do finału spotkały się z drużyna CKZiU nr 1 w Raciborzu i po zaciętym meczu zremisowały 2:2, co skutkowało rzutami karnymi. Niestety tutaj lepsze okazały się rywalki, które zwyciężyły różnicą bramek 3:1. Zawodniczkom naszej szkoły pozostała gra o III miejsce, gdzie dziewczęta mocno się zmobilizowały, do końca dzielnie walczyły i ostatecznie wygrały z drużyną Ekonomika 3:1, tym samym stanęły na najniższym stopniu podium. Zwyciężyły zawodniczki ZSO Nr 1.