>>> Cóż wiesz o pięknie? - kształtem jest miłości. <<<
Barcelona 2018 - dzień ostatni
Wpisany przez AKA   
środa, 07 marca 2018 20:30

klub hiszpW ostatnim dniu pobytu w Hiszpanii Barcelona pożegnała się z nami słońcem i bezchmurnym niebiem. Podczas spaceru po mieście ciężko było nie zachwycić się po raz ostatni śródziemnomorskim klimatem i charakterystycznym krajobrazem miasta. Cudowna panorama Barcelony z pewnością zostanie nam wszystkim na długo w pamięci.

Pierwszym punktem w dzisiejszym programie było zwiedzanie Bellesguard, domu zaprojektowanego przez Antonio Gaudi'ego. Tam po raz kolejny mieliśmy okazje podziwiać pasję, zaangażowanie i kunszt architektoniczny słynnego hiszpana. Ciekawostką jest także, że dom ten jako jedyny z projektów architekta jest wciąż zamieszkały.
Następnie odwiedziliśmy Cosmo Caixa, muzeum nauki, które jest obecnie jednym z najnowocześniejszych w Europie. Mieliśmy okazję poprzez interaktywne sprzęty i wystawy poznawać tajniki nauk ścisłych.
Po obiedzie w hostelu zabraliśmy nasze bagaże i wyruszyliśmy na lotnisko. Czekaliśmy na odprawę, umilając sobie czas wspólnymi grami i zabawami. Odprawa i lot przebiegły bezproblemowo i zanim się obejrzeliśmy byliśmy z powrotem w Raciborzu. I mimo że znaleźliśmy się już w Polsce, myślami każdy z nas wciąż ucieka do słonecznej Hiszpanii i jej niepowtarzalnej atmosfery.

Uczennica klasy II a

 

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Aplikacja II LO

android II LO

Rozszerzenia

rozszerzenia 18-19

Karta Szkolna

 

karta szkolna

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter
II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©