>>> Marzenie to niedzeila myśli. <<<
Grecja-relacja uczestniczki
Wpisany przez MM   
niedziela, 06 września 2015 19:27

galeria

 

 

grecja 15 d1

Z reguły wybierając nasz wakacyjny wypoczynek, decydujemy się na wygodną, miłą i przyjemną wycieczkę, podczas której prawie wszystko mamy podane na przysłowiowej tacy. W tym roku, wraz z koleżankami chciałyśmy spróbować czegoś nowego, sprawdzić swoich sił i zobaczyć w jakim stopniu możemy na siebie liczyć.


Tak więc, na wiadomość o wyprawie organizowanej przez organizację Natura Opava zdecydowałyśmy, iż w tegoroczne wakacje ruszymy szlakiem Aleksandra Macedońskiego, a także zwiedzimy wiele innych ciekawych miejsc Grecji, w towarzystwie kolegów i koleżanek z naszej szkoły oraz paru nauczycieli.
Na samym początku entuzjazm był ogromny, jednak byłam osobiście odrobinę zawiedziona gdy na miejscu zobaczyłam spartańskie warunki naszego obozu. Bywały lepsze i gorsze chwile, przeplatane interesującymi muzeami, monumentalnymi budowlami, a także masą wciągającej wiedzy przekazywanej nam w trakcie programów przyrodniczych.
Słysząc o greckiej przygodzie pierwotnie nie myślałam o obozie przetrwania, jednak zważając na panującą tam atmosferę, doświadczenie jakie przy okazji udało nam się zdobyć oraz wszelkie zabytki, które udało nam się zwiedzić, nie mogę wycieczki podsumować negatywnie. Każdemu z nas udało się wyciągnąć z niej coś cennego, z tego też powodu zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej podobnej wyprawie, która mam nadzieję, będzie miała miejsce.
Paulina Pytel

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 227. miejscu
w Rankingu Liceów i Techników
PERSPEKTYWY 2020

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

drugieloraciborz@poczta.onet.pl

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Globusik

 

Globusik

 

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©