>>> Osła i batem do galopu nie zmusisz. <<<

baner 2022 2023

Sukces dziewczyn z 1M w zawodach siatkarskich
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 października 2021 15:37
 
dwojki siata
 
7 października odbyły się kolejne już zawody DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT, organizowane przez Zespół Szkoł Ekonomicznych w Raciborzu. Naszą szkołę reprezentowały 2 pary w skladzie: ALICJA CZERNER i WIKTORIA PŁAWECKA oraz ALEKSANDRA JASCHEK i MARTA GRYCMAN.
Mecze z udziałem naszych dziewcząt były bardzo emecjonujące i zacięte. W oczach naszych zawodniczek widać było ,,pazur,, i chęć wygranej. Po wyczerpującej walce uczennicom klasy 1M udało się zająć II miejce w turnieju. Dziewczynom z naszej szkoły bardzo dziękujemy i serdeczne gratulujemy. Miejmy nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej i to my staniemy na najwyższym stopniu podium. 
 
Małgorzata Przybyła
 

Srebrna Szkoła 2021

2022-liceum-srebro

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 314 miejscu
w Rankingu Liceów Ogólnokształcących
PERSPEKTYWY 2022

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu, 2009 ©