>>> Ten jest najszczęśliwszy z ludzi, kto koniec życia umie powiązać z jego początkiem. <<<


>>>LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH<<<

(link)


Uwaga Kandydaci!

 

Przypominamy o przesyłaniu skanu

lub zdjęcia fotografii portretowej do legitymacji (e-legitymacji)

oraz deklaracji wyboru języków obcych

na adres rekrutacja@2loraciborz.pl

 

Link do deklaracji:

>DEKLARACJA WYBORU JĘZYKÓW OBCYCH<


>>> prosimy o nieprzynoszenie kart zdrowia


 

Kolejny sukces Pawła
Wpisany przez MM   
niedziela, 13 listopada 2005 00:18
   Stu młodych Polaków odwiedzi w listopadzie niemieckie placówki badawcze takie jak: Laboratorium Fizyczne i Laboratorium Biologiczno – Chemiczne w Berlinie oraz Instytutu Molekularnej Biologii Komórkowej i Genetyki im. Maxa Planca w Dreźnie.
Spotkają sie z panią Minister Federalnego Ministerstwa Edukacji i Nauki. Poznają prace i życie Alberta Einsteina i przyjrzą się nieodkrytym obszarom kosmosu. Wyjazd organizuje i finansuje Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.
   Paweł
   Wśród tej wybranej setki znalazł się uczeń naszej szkoły PAWEŁ CHLEBEK. Paweł od pierwszej klasy interesuje się naukami przyrodniczymi oraz przedmiotami ścisłymi uzyskując bardzo dobre wyniki z tych przedmiotów. Uczestniczył w wielu konkursach zdobywając liczne nagrody. Mamy nadzieję , że będzie godnie  reprezentować naszą szkołę i miasto na terenie Brandenburgii i Saksonii. Bardzo dobrze zna języki obce – angielski i niemiecki więc z komunikacją nie będzie miał problemów.
 

Srebrna Szkoła 2021

2022-liceum-srebro

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 314 miejscu
w Rankingu Liceów Ogólnokształcących
PERSPEKTYWY 2022

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu, 2009 ©