>>> Marzenie to niedzeila myśli. <<<
Dyplom Skutecznej Szkoły
Wpisany przez MM   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 11:55

2 lo logoMiło nam poinformować, że nasze Liceum otrzymało wyróżnienie Dyplom Skutecznej Szkoły za wyniki Próbnej Matury z Operonem – 3 miejsce w województwie śląskim, potwierdzający wysoki poziom kompetencji dyaktycznych w zakresie przygotowania do egzaminów państwowych. Próbną maturę z wszystkich przedmiotów uczniowie klas trzecich pisali jeszcze w listopadzie 2016r. pod patronatem wydawnictwa „Operon” oraz „Gazety Wyborczej” i British Council. Mimo, że były to tylko ćwiczenia, wyniki naszych uczniów skłaniają do optymizmu. Trzymamy kciuki za majowy egzamin.

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 227. miejscu
w Rankingu Liceów i Techników
PERSPEKTYWY 2020

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

drugieloraciborz@poczta.onet.pl

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©