>>> Jeżeli światło jest pierwszą miłością życia, czyż miłość nie jest pierwszym światłem serca?. <<<
Dyplom Skutecznej Szkoły
Wpisany przez MM   
poniedziałek, 03 kwietnia 2017 11:55

2 lo logoMiło nam poinformować, że nasze Liceum otrzymało wyróżnienie Dyplom Skutecznej Szkoły za wyniki Próbnej Matury z Operonem – 3 miejsce w województwie śląskim, potwierdzający wysoki poziom kompetencji dyaktycznych w zakresie przygotowania do egzaminów państwowych. Próbną maturę z wszystkich przedmiotów uczniowie klas trzecich pisali jeszcze w listopadzie 2016r. pod patronatem wydawnictwa „Operon” oraz „Gazety Wyborczej” i British Council. Mimo, że były to tylko ćwiczenia, wyniki naszych uczniów skłaniają do optymizmu. Trzymamy kciuki za majowy egzamin.

 

Srebrna Szkoła 2021

2022-liceum-srebro

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 314 miejscu
w Rankingu Liceów Ogólnokształcących
PERSPEKTYWY 2022

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu, 2009 ©