>>> Marzenie to niedzeila myśli. <<<
Relacja z udziału w benefisie Ani Wyszkoni
Wpisany przez MM   
wtorek, 30 maja 2017 18:21

Ania 17 01Tuż po świętach pojechałam do Warszawy wraz z p. Elą Biskup na osobiste zaproszenie TVP 2 . Chodziło o udział w nagraniu benefisowego programu "Jest okazja" z okazji 20 jubileuszu Ani Wyszkoni, którą miałam przyjemność uczyć j.angielskiego przed laty. Ponieważ do dziś mamy kontakt i bardzo mile wspominamy naszą współpracę, reżyser programu stwierdził, że będziemy prawdziwą niespodzianką dla Ani, jak nas zobaczy w studiu.
Rzeczywiście zadbano starannie, aby nas Ania i jej manager - partner nie spotkał w garderobach ani na korytarzach telewizji. Zostałyśmy wprowadzone do studia pod osłoną świateł i reflektorów, w trakcie trwającego nagrania.
Cały program był nagrywany ponad 5 godzin, a ostatecznie zmontowany materiał puszczony do emisji, jak można się było przekonać 12.05.2017, trwał godzinę.

Co ciekawe, kolejność nagrywanych sekwencji, rozmów, wywiadów i prezentowanych piosenek była niechronologiczna, w każdym razie zupełnie inna od tej ostatecznej wersji. Także bystry obserwator mógł podejrzliwie patrzyć, cóż to za niespodzianka dla Ani, skoro wcześniej siedziałyśmy na widowni, ale prawda jest taka, że nas tam wcześniej nie było, to reżyser w swoim zamyśle poprzestawiał kolejność, także zaskoczenie Ani nie było udawane, lecz autentyczne. Ponadto, poproszono nas o wypowiedzi na temat Ani z jej lat szkolnych, natomiast te fragmenty nie zostały wkomponowane ( więc po co nas pytano??- nie wiemy do dziś, chyba taki "prezent dla Ani...), gdyż czas antenowy jest przeznaczony przede wszystkim dla celebrytów.
Nagranie skończyło się póżno, przed g.23.
Obecność w studio była niesamowitym przeżyciem.

Ania 17 02

Na końcu Ania dostała ode mnie koszulkę z logo II LO, z czego bardzo się ucieszyła i spontanicznie ubrała ją na suknię, w której występowała tego wieczoru w programie.

Przekazuję tą drogą serdeczne i ciepłe pozdrowienia oraz życzenia wszystkiego dobrego od Ani dla wszystkich z naszego liceum.

Do życzeń i serdecznych pozdrowień dołączył się Łukasz Golec, który w Raciborzu i okolicach ma swoją Rodzinę, prosił by pozdrowić Młodzież z naszej szkoły."
Alicja Wróbel
Jest okazja >>>>>

 

Srebrna Szkoła 2019

Srebrne liceum 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy"
potwierdza, że II LO w Raciborzu
uplasowało się na 227. miejscu
w Rankingu Liceów i Techników
PERSPEKTYWY 2020

Dane adresowe

II Liceum Ogólnokształcące
im. A. Mickiewicza

Kard.S.Wyszyńskiego 3
47-400 Racibórz
tel.: (032) 415 56 57
fax.: (032) 415 56 57

drugieloraciborz@poczta.onet.pl

sekretariat@2loraciborz.pl

Dziennik elektroniczny

 
baner vulcan 1
 

Facebook & Twitter

 
facebook
 
twitter

Raciborskie strony

 

Powiat RaciborskiRacibórzNasz RacibórzRacibórzNowiny Raciborskie 

II Liceum Ogólnokształcące Nr 2 w Raciborzu, 2009 ©